close

  • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć

     

  • POLSKIE MEDIA

  • Polscy korespondenci w Brukseli

     

    Bawołek Dorota (Polsat)

    e-mail: dbawolek@polsat.com.pl

     

    Bielecki Tomasz (Gazeta Wyborcza)
    e-mail: bielecki@gazeta.pl

     

    Cosić Dominika (TVP)

    e-mail: dominikaco@interia.pl

     
    Dąbkowski Wiktor (Freelance, Fotograf)
    e-mail: wiktor@wiktordabkowski.com 
     

    Marek Hajduk (Polsat)

    e-mail: mhmedialondon@gmail.com

     

    Kobus Łukasz (FORUM, Fotograf)

    e-mail: lukasz@kobusArt.eu

     

    Orzechowski Marek (Freelance)

    e-mail: marek.orzechowski@skynet.be

     

    Płomecka Beata (Polskie Radio, IAR)

    e-mail: bplomecka@skynet.be

     

    Słojewska Anna (Rzeczpospolita)
    e-mail: anna.slojewska@skynet.be

     

    Sokołowski Maciej (TVN24)

    e-mail: m.sokolowski@tvn.pl

     

    Strzępka Krzysztof (PAP)

    e-mail: k.strzepka@pap.pl

     

    Szymańska-Borginon Katarzyna (Radio RFM)
    e-mail: bruksela@rmf.fm

     

    Walczak - Jarosz Magdalena (TVP)
    e-mail: magdalena.walczak-jarosz@tvp.pl

     

    Widzyk Anna (PAP)

    e-mail: a.widzyk@pap.pl

     
     

    Polscy dziennikarze w mediach międzynarodowych

     

     

    Kordys Jan (Agence Europe)

    e-mail: kordys@hotmail.fr

     

    Krukowska Ewa (Bloomberg)

    e-mail: ekrukowska@bloomberg.net

     

    Kuczkiewicz Jacek (Le Soir)

    e-mail: jurek@lesoir.be

     

    Laczynski Michael (Die Presse)

    e-mail: michael.laczynski@diepresse.com

     

    Pawlak Justyna (Reuters)
    e-mail: justyna.pawlak@thomsonreuters.com

     

    Sopińska Joanna (EU Trade Insights, współpraca z PAP)

    e-mail: joanna.sopinska@gmail.com

     

    Strupczewski Jan (Reuters)
    e-mail : jan.strupczewski@thomsonreuters.com

     

    Walczak- Jarosz Magdalena (Xinhua News Agency)

    e-mail: magdalena.xinhua@gmail.com

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: