close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • PRZEDSTAWICIELE RP PRZY UE

  •  

    Przedstawiciel RP w COREPER II

     

    Sebastian BARKOWSKI - Chargé d'affaires ad interim

     

    Pełni obowiązki kierownika placówki. Reprezentuje RP w Komitecie Stałych Przedstawicieli COREPER (część II) i odpowiada za zakres będący przedmiotem prac formacji Rady UE: ds. zagranicznych (także w formacie: obrony, handlu oraz pomocy rozwojowej); ds. ogólnych; ds. ekonomicznych i finansowych; ds. wewnętrznych i wymiaru sprawiedliwości.

     

    Antoni Adamowicz, Radca, Antici, tel. +32 2 7804 239

    antoni.adamowicz@msz.gov.pl

     

    Agata Lipska, II Sekretarz, Zastępca Antici, tel. +32 2 7804 378

    agata.lipska@msz.gov.pl

     

    Bogna Regulska, Sekretariat, tel. +32 2 7804 220

    bogna.regulska@msz.gov.pl

     
    * * *
     

    Przedstawiciel RP w COREPER I

     

     Sebastian BARKOWSKI - Pierwszy Radca

    - reprezentuje RP w Komitecie Stałych Przedstawicieli COREPER (część I) i w szczególności odpowiada za zakres będący przedmiotem prac sześciu formacji Rady UE tj. Rady ds. Zatrudnienia; Polityki Społecznej, Zdrowia i Praw Konsumenckich; Rady ds. Konkurencyjności; Rady ds. Transportu, Telekomunikacji i Energii; Rady ds. Rolnictwa i Rybołówstwa; Rady ds. Środowiska; Rady ds. Edukacji, Młodzieży i Kultury. (CV p. Sebastiana Barkowskiego)

     

    Iga Pocztarek-Tofil, I Sekretarz, Mertens; tel. +32 2 7804 371

    iga.pocztarek-tofil@msz.gov.pl

     

    Urszula Maksoń, Referent, Sekretariat, tel. +32 2 7804 266

    urszula.makson@msz.gov.pl

     

    * * *

     

    Przedstawiciel w Komitecie Politycznym i Bezpieczeństwa/Z-ca Kierownika Placówki

     

    Maciej KARASIŃSKI - I Radca, Przedstawiciel w Komitecie Politycznym i Bezpieczeństwa

    - reprezentuje RP w Komitecie Politycznym i Bezpieczeństwa (PSC) i w szczególności odpowiada za sprawy Wspólnej Polityki Zagranicznej i Bezpieczeństwa oraz Wspólnej Polityki Bezpieczeństwa i Obrony

     

    Ewa Suwara, Radca, Z-ca Przedstawiciela w PSC, Nicolaidis, tel. +32 2 7804 310

    ewa.suwara@msz.gov.pl

     

    Ewelina Kondaszewska, Sekretariat, tel. +32 2 7804 224

    ewelina.kondaszewska@msz.gov.pl

     

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: